Чи потрібно платити податки з доходів від депозитів і дивідендів?



+10 +/-
Профіль користувача Abrogation Запитав: Abrogation  (рейтинг 13141) Категорія: Бізнес

Відповідей: 2

0 +/-
Найкраща відповідь

Податок ндфл по депозиту нараховує, утримує і перераховує до бюджету банк - він є податковим агентом. Сума податку незначна, тому утриманий податок можна не помітити. Розрахунок податку регулюється статтями 214.2, 224 (пункт 2) Податкового кодексу РФ.

Податок ПДФО з дивідендів також нараховує, утримує і перераховує податковий агент - організація. Законодавство - статті 214, 224 (пункт 4), 275 Податкового кодексу РФ.

Таким чином, самостійно обчислювати і сплачувати ПДФО за депозитом і з дивідендів платнику податків не потрібно, це зробить податковий агент.

Відповів на питання: Flours   
0 +/-

Так, потрібно, але за певних умов. Що стосується депозитів, то податок платити не потрібно, якщо ставка 18.25% річних і менше. Якщо більш - платити 35% податок від перевищення резидентам і 30% нерезидентам.

Відповів на питання: Slipperyroot