Чи можна виписати людину з не приватизована квартири?



+5 +/-
Профіль користувача Elstree Запитав: Elstree  (рейтинг 17955) Категорія: Юридичні питання

Відповідей: 2

1 +/-
Найкраща відповідь

Ви задали питання: Чи можна виписати людину з не приватизована квартири?

Відповідь: так, людину можна виписати з не приватизована квартири. Це випливає з прямої вказівки закону - Житлового кодексу РФ. Квартира непріватізірованна, отже, квартира надана вам, вашій матері і вашим братам за договором соціального найму. Стаття 83 Кодексу говорить про те, що:

Отже, якщо ви добровільно виїхали з квартири, то договір соціального найму з вами може бути розірваний. Розірвання договору відбувається в судовому порядку. І це абсолютно законно. Верховний суд підтвердив це в 2009 році:

Приклад рішення суду якомога легко і просто виписати людину з не приватизована квартири.

Відповів на питання: Dagmar  
0 +/-

Якщо людина там не живе і не платить комунальні послуги, то можуть і виписати. Добре, щоб людина платила частина комунальних послуг саме від свого імені і зберігав ці квитанції. А Вам треба, щоб виписали або навпаки?

Відповів на питання: Kneeled