Де можна вивішувати прапор Росії?



+9 +/-
Профіль користувача Portlet Запитав: Portlet   (рейтинг 28737) Категорія: Культура

Відповідей: 1

1 +/-

Державний прапор Росії відповідно до закону може вивішуватися на державних установах, підприємствах всіх форм власності, будинках громадських організацій, у військових частинах, на бойових кораблях, в кабінетах керівників загальнодержавного та місцевого рівня. Що стосується приватних осіб, вони можуть вивішувати прапор на своїх будинках, але тільки в дні державних свят. Постійно вивішувати не можна. Забороняється вивішування прапора в місцях, де це може розглядатися як наруга. За це можуть залучити за ст. 329 КК РФ.

Відповів на питання: Fruition