Чи маю я право на відпустку після відпустки по догляду за дитиною?



+4 +/-

А точніше надається відпустка за період, коли у мене була відпустка по догляду за дитиною або тільки черговий?

Профіль користувача AVERY
Запитав: AVERY  (рейтинг 10129) Категорія: Юридичні питання

Відповідей: 4

1 +/-
Найкраща відповідь

Відпустка належить тільки черговий, в разі якщо у вас залишалися дні відпустку на момент виходу в декрет, то їх можливо взяти, наприклад в нашій бухгалтерії спеціально залишають кілька днів відпустку, щоб після декрету можливо було ними скористатися.

Відповів на питання: Lichter  
2 +/-

В даному випадку потрібно застосувати поняття робочий рік. Вам дається відпустку за період - робочий рік. Він має визначатися від дати початку роботи. У робочий рік відпустку по догляду за дитиною не входить, а лікарняний входить. Припустимо Ви влаштувалися на роботу 01.12.2010, Ваш робочий рік для надання відпустки 01.12.2010-30.11.2011 і т.д. А з 01.06.2013 по 01.12.2014 ви у відпустці по догляду за дитиною. В цьому випадку робочий рік зрушиться і для розрахунку відпустки буде наступний період з 01.12.2012 по 30.04.2015 - скільки належить - 28 календарних днів. Але у Вас є першочергове право використовувати відпустку до виходу у відпустку по вагітності та пологах, після виходу з нього або після закінчення відпустки по догляду за дитиною. Тому, якщо у Вас залишилися дні невідгуляні відпустки сміливо пишіть заяву на ім'я роботодавця, посилаючись на ст. 260 Трудового кодексу.

Відповів на питання: Hanser   
1 +/-

Відпустка після відпустки? Це круто))) Я теж перебуваю у відпустці по догляду за дитиною до 1.5 років. Але ось уже 2 місяці я працюю на 0.5 ставки і моя відпустка по догляду за дитиною не переривається. Ось я маю право взяти відпустку за відпрацьований час. Тобто відпустка дається за щось або для чогось, а не просто так.

Відповів на питання: Hodnett  
0 +/-

Якщо ви свою відпустку не брали до декретної відпустки, то той чергову відпустку який ви не використали можете використовувати після відпустки по догляду за дитиною, якщо ви вже свій оплачувану чергову відпустку вже використовували, то в крайньому випадку ви можете взяти відпустку за свій рахунок.

Відповів на питання: Maximin