Чи належить податкове вирахування за пластичну операцію?



+4 +/-

Можна повернути податки за пластичну операцію?

Чи належить соціальний податкове вирахування за пластичну операцію?

Профіль користувача Coyer Запитав: Coyer  (рейтинг 23348) Категорія: Юридичні питання

Відповідей: 2

0 +/-

За пластичну операцію вирахування покладено тільки в разі потреби операції за показаннями здоров'я після лікарського висновку.

Відповів на питання: Hollos   
+/-

Неважливо, яку пластичну операцію робив пацієнт, повернути гроші можна з будь-якої операції. Є навіть спеціальний закон, який регулює це положення, він прописаний в Податковому кодексі Російської Федерації відповідно до п. П. 3 п. 1 ст. 219. Загальна сума податкового вирахування за недорогі медичні послуги не може перевищувати 38 тис. Руб. Пластична хірургія відноситься до дорогої медицині, а значить, податок можна повернути. Але гроші за лікарські препарати, компресійну білизну природно не повернуть, так як вони самі по собі коштують недорого і не відносяться до дорогої медицині. У переліку медичних послуг, за які можна повернути свої 13% є пункт 10: Реконструктивні, пластичні і реконструктивно - пластичні операції"

Відповів на питання: Genital