Чи треба платити ПДФО з подарунків?



+4 +/-
Профіль користувача Marilee Запитав: Marilee (рейтинг 480) Категорія: Юридичні питання

Відповідей: 2

0 +/-

Доходи оподатковуються на доходи фізичних осіб зазначені в Податковому кодексі російської федерації частина 2, глава 23, а пункт18.1 стаття 217 говорить що доходи одержувані в порядку дарування від оподаткування звільнено за винятком ряду випадків дарування нерухомого майна

Відповів на питання: Testudo  
+/-

Не підлягають оподаткуванню доходи, що не перевищують 4000 рублів, за вартістю подарунків, отриманих від організацій або ІП;

А також доходи в грошовій і натуральній формах, одержувані від фізичних осіб у порядку дарування, якщо дарувальник і обдаровуваний є членами сім'ї та (або) близькими родичами відповідно до Сімейного кодексу Російської Федерації (подружжям, батьками і дітьми, в тому числі усиновителями і усиновленими , дідусем, бабусею та онуками, повнорідними і неповнорідними (мають загальних батька чи матір) братами і сестрами); (! -за Винятком випадків дарування нерухомого майна, транспортних засобів, акцій, часток, паїв)

Відповів на питання: Shakia 

Схожі питання