Якщо є дитина до 18 років, то на роботі повинні платити 1400 дитини?



+6 +/-
Профіль користувача Druzeta Запитав: Druzeta  (рейтинг 22764) Категорія: Різне

Відповідей: 4

3 +/-
Найкраща відповідь

Ні. Платити не повинні. Якщо у Вас є 1 дитина, то не вся ваша зарплата оподатковується. Наприклад у Вас зарплата 20 тисяч, 13 відсотків податку з Вас знімають і на картку приходить 17400. А якщо є 1 дитина, то 1400 рублів з цих 20000 не обкладається податком. Тобто ви отримаєте на картку 17582 рубля. Розраховується це так: 20000 - 1400 = 18600. 18600/100 * 13% = 2418 рубля податків. 20000 - 2418 = 17582.

Відповів на питання: Tendinitis  
3 +/-

Взагалі то не повинні. Це стандартний податкові відрахування на дитину. Застосовується для зниження подоходнего податку для батьків, які мають неповнолітніх дітей.

Хоча може бути у вашій організації директор вирішив щомісяця надавати благодійну допомогу працівникам, які мають дітей і саме в розмірі 1400 рублів. Але я що то сумніваюся в такій щедрості.

Відповів на питання: Uncalmed  
2 +/-

Бред цілковитий! Відповідно до ст. 218 Податкового кодексу РФ кожному з батьків надається податкове вирахування в розмірі 1400 на одну дитину у віці до 18 років або учня очного відділення в віці до 24 років.

Відрахування - це та сума, з якої не сплачується прибутковий податок, тобто, в даному випадку, оподатковуваний база для нарахування прибуткового податку, буде зменшена на 1400 рублів.

А роботодавці вам за ваших дітей платити не зобов'язані!

"Чули дзвін - та не знаєте де він", Як кажуть...

Відповів на питання: Vanmatre 
+/-

Так, якщо є дитина, то до того моменту як йому виповниться 18 років, обом батькам в організаціях повинні платити по 1400 рублів. Також один з батьків може відмовитися, написавши заяву і тоді другий з батьків може отримувати 2800. Все це потрібно підтвердити свідоцтвом про народження до письмової заяви.

Відповів на питання: Royalism