Як зробити “життя медом” завідуючої Дитячого саду?



+3 +/-
Профіль користувача Malthas Запитав: Malthas  (рейтинг 16607) Категорія: Різне

Відповідей: 7

2 +/-

Не варто боротися з системою, якщо ви самі поза её.У мене є така знайома керівник дитсадка в Єсентуках. Як і її однофамілець велика брехуха Глоба. Побори, династичні-вірніше родинні зв'язки від сторожа чоловіка, сестри чоловіка в кухні, і сама директор. І скільки не робив спроб все марно. Вона відкрито каже нічого мені не зробите, мене коханець сюди посадив, щоб не платити з рук в руки, на прибуткове місце. В така тема теж присутня, не можна забрати дитину, хоча після поборів все можна. Вам потрібен або працівник системи або адвокат (але в цьому випадку це великі гроші.) А зіпсувати вам життя і в майбутньому вона зможе. Директора дитсадків, шкіл, інститутів все входять в одну організовану групу з надання слуг. А ворон ворону око не виклює.

Відповів на питання: ANTONIETTA  
1 +/-

Щодо внесків, вважаю, що вони допустимі, але тільки в разі, якщо це вирішено на батьківських зборах і розмір цього внеску адекватний і має необхідність. Так, в нашому саду ми вирішили, що суддями по 1000 на потреби групи, туди входить: закупівля робочих зошитів для малюків, подарунки на дні народження і свята малюкам, інші дрібниці. Не було жодного обуреного батька, так як гроші здавалися на реальні потреби, добровільно і батьківський комітет на кожних зборах представляв звіт. А ось щодо передачі дитини неповнолітній особі можу сказати що Ви не зовсім праві, так як вихователь абсолютно законно має право не передавати дитину неповнолітній особі. Особливо розписувати не буду, але перерахую норми закону, виходячи з яких сформована дана позиція: ст. 26, 28 СК РФ, ст. 1073 ЦК України, Федеральний закон № 273-ФЗ "Про освіту в Російській Федерації", Статут освітньої установи. Те, що дозволяли робити це раніше - поступка з боку завідувача, яка діяла на свій страх і ризик.

Якщо Ви всетаки поставили собі за мету напаскудити завідуючої, то рекомендую записати її вимогу про внески (в даному випадку вона порушує закон, тому що від неї ні в якому разі не повинні виходити не тільки вимоги про внески, але навіть найменші натяки) і звернутися з письмовою скаргою в прокуратуру. Перевірка установи буде забезпечена точно, але будьте готові надати докази (запис), а також до відповідної реакції з боку учржденія (заведкі бувають вже дуже образливими). У будь-якому випадку не прошу терпіти побори, особливо якщо вони нерозумні і виходять від керівника, але і закликаю думати про Вашу дитину, відвідувати даний заклад.

Відповів на питання: Goering  
1 +/-

У нас в саду не так давно стався подібний випадок. Ображені батьки написали анонімного листа на ел. пошту в управління освіти. Ніхто не вірив, що це реально допоможе. АЛЕ на наш подив, реакція управління мала місце бути) Завідувачем неабияк пошарпали нерви перевірками, викликами на " килим ". Тут же з'явився домофон, на який батьки здавали гроші, пропуску і все інше. Анонімника, звичайно, не дуже красиво, але іноді буває корисно)

Відповів на питання: Echinococcus  
1 +/-

Добровільні внески батькам не потрібно було платити і було б не так прикро. Віддаючи дитину дитині до 16 років -завідувач порушувала закон і ніякі розписки не повинна була брати.

А ось коли вихователі відмовляються віддавати дитину особі молодше 16 років-вони чинять правильно і по закону.

У будь-якому дитячому садку можна знайти купу порушень санітарних норма, можна скаржитися в санепідемстанції, Управління освіти і в дитячий сад обов'язково будуть приходити перевірки.

Відповів на питання: Parfait  
1 +/-

Розумію, що зараз в вас кипить жага помсти. Але.

Постарайтеся заспокоїтися і відповісти собі на два питання: чи дійсно ви хочете мстити? Якщо так - то НАВІЩО? Чи не ЧОМУ, а саме - НАВІЩО?

Якщо ви будете чесні перед собою, звернувшись до свого серця, то напевно варто відмовлятися від цієї затії. До речі, розум теж буде на вашому боці, оскільки помста завжди не вихід із ситуації, а найчастіше - вхід в ще більш негативну.

Відповів на питання: Hawthorne 
1 +/-

Не вийде. Завідуюча має право не відпускати дитину з неповнолітнім, вона обкладеться всілякими документами і довідками. Вас не влаштовує і педагогічний процес, тобто вихователь? Просто в разі скандалу можливо доведеться дитини перевести в інший садок, а якщо вихователь хороший ... то чи варто мед вулика.

Відповів на питання: Stoles  
0 +/-

Скаргу в прокуратуру, комітет за освітою вищестоящий, можна в обласну або районну адміністрацію повідомити. Жоден внесок в освітніх установах не може бути законним, тільки благодійність це повний розлучення на гроші жалісливих батьків. Так як держава не погано їх фінансує. Саме про побори і повідомляйте. Їй зроблять райське життя при розглядах, а можливо і у вас там нова завідуюча буде.

Відповів на питання: Arabesque