Скільки становить посібник на другу дитину для безробітної матері?



+4 +/-

Посібники до 1,5 років

Профіль користувача Sherron Запитав: Sherron (рейтинг 1552) Категорія: Сім'я

Відповідей: 1

1 +/-

Зараз непрацююча мама може оформити допомогу по догляду за дитиною до 1.5 років, аж до 1 січня 2007 роки таким категоріям громадян воно не виплачувалося.! Після народження дитини у його батьків є право на отримання двох посібників з федерального бюджету і обласного.

З обласного бюджету допомоги на дитину до 1.5 років в кожному регіоні Росії призначаються і виплачуються в різних розмірах.

Допомоги по догляду за дитиною до 1,5 років з федерального бюджету непрацюючим мамам у всій Росії однаковий, призначається він в мінімальному розмірі та встановлено його Федеральним законом від 19 травня 1995 року N 81-ФЗ «Про державну допомогу громадянам, які мають дітей», а так само слід звернути увагу на ТК. РФ ст.256 і 255

Якщо жінка підлягає обов'язковому соціальному страхуванню на випадок тимчасової непрацездатності та у зв'язку з материнством, то призначається їй допомога не може бути менше її середнього заробітку, і тим більше, не може бути нижче встановленого законом мінімального розміру оплату праці (МРОТ в 2016 році дорівнює 6204 рубля ).

Розміри допомоги збільшуються на розмір районного коефіцієнта в тому випадку якщо ви проживаєте на території де він встановлений.

Якщо є в родині працює тато і непрацююча мама то отже оформити на допомогу може тільки мама. Тому що це допомога призначається тільки тому хто фактично здійснює догляд за дитиною, в більшості випадків вважається, що догляд здійснює непрацюючий член сім'ї і при непрацюючій мамі працює татові відпустку по догляду за дитиною надано бути не може і допомога не призначається. Допомога призначається відділом соцзахисту за місцем прописки матері.

З 1 січня 2010 р .: одержувач допомоги повинен бути прописаний разом з дитиною спільно, це відноситься і до обласних нарахуваннях.

Відповів на питання: MARYLAND