Заява в загс чи можна подати в будь-якому місті?



+3 +/-

Будь-якій державі?

Профіль користувача Pageant Запитав: Pageant  (рейтинг 20674) Категорія: Відносини, кохання

Відповідей: 3

2 +/-

Так, відповідно до статей 4 і 25 Федерального закону N 143-ФЗ "Про акти громадянського стану" від 15 листопада 1997 року і статті 10 Сімейного кодексу РФ пара може подати заяву про вступ у шлюб в будь-якому РАГСі Росії незалежно від місця своєї прописки.

Згідно із законодавством РФ при відсутності РАГСу в регіоні, районі або поселенні повноваженнями на державну реєстрацію актів цивільного стану можуть наділятися органи місцевого самоврядування.

Молоді люди самі вибирають, де і в якому регіоні (місті) Росії їм хотілося б одружитися.

Відповів на питання: Transcendant  
1 +/-

Якщо ви маєте на увазі не в місці проживання по Росії то звичайно можна я наприклад вийшла заміж не за місцем проживання проблем не було розписали.

Відповів на питання: Strad  
1 +/-

Розписуватися можна в будь-якому РАГСі. не обов'язково за місцем реєстрації.

Відповів на питання: Daley