Чи може з’явиться висип від антибіотиків?



+4 +/-
Профіль користувача Blo Запитав: Blo   (рейтинг 29141) Категорія: Здоров'я

Відповідей: 3

1 +/-
Найкраща відповідь

Від антибіотиків може з'явитися не тільки висип, але і молочниця! Атібіотікамі потрібно приймати розумно!

Антибіотики бувають синтетичні і натуральні. Так ось я використовую тільки натуральні препарати!

Відповів на питання: Fitten 
1 +/-

Висип від антибіотиків.

Алергія або висип від антибіотиків буває не у всіх.

Все залежить від імунітету людини, також причиною може бути спадковість.

Зазвичай, коли людина приймає антибіотики висип з'являється на наступний день або ж через 2 дня.

Поява висипу або алергії на антибіотики буває не тільки на таблетки, але і на уколи і мазі.

Відповів на питання: Laertes   
1 +/-

Звичайно, може бути висип від прийому антибіотиків-доньці прописали антибіотики під час бронхіту і від цього висип у неї з'явилася-алергія.

Алергія може бути на все, що завгодно, в тому числі і на антибіотики.

Відповів на питання: Schanz   

Схожі питання