До якого віку можна усиновити дитину в РФ?



+5 +/-
Профіль користувача Dutcher Запитав: Dutcher  (рейтинг 21882) Категорія: Сім'я

Відповідей: 1

3 +/-
Найкраща відповідь

У Росії усиновлення / удочеріння допускається щодо дітей, вік яких не старше 18-ти років, т. Е. усиновити можна тільки неповнолітніх. Власне це положення прописано в статті 124 Сімейного Кодексу РФ.

Питання про граничний вік усиновителів, в цьому документі взагалі не розглядається. Фактично усиновити може будь-яка доросла людина, але ..

Тільки той, хто пройшов спеціальну медичну комісію. Стан здоров'я майбутніх опікунів якраз і може послужити причиною відмови в усиновленні (а у літніх людей болячки завжди знайдуться) ..

Єдине що сказано про вік опікунів, так це те, що різниця у віці опікунів і усиновлених повинна становити не менше 16-ти років. Але це не стосується опікунства мачухою / вітчимом.

Відповів на питання: Sacrad