Поява анального свербежу може бути пов’язано з прийомом антибіотика?



+3 +/-
Профіль користувача Chardon Запитав: Chardon  (рейтинг 15833) Категорія: Здоров'я

Відповідей: 5

3 +/-
Найкраща відповідь

Антибіотик, може порушувати мікрофлору кишечника. Як наслідок, можлива діарея. Але не обов'язково. Всі люди різні. Але ось в тому випадку, якщо вона є, або стілець не стійкий, може виникати подібний свербіж. Потрібно не обмежуватися папером, і проводити "водні процедури". Після помазати дитячим кремом. Якщо це не допомагає, то можливі як паразити, так і проктологічні захворювання

Відповів на питання: Doat  
2 +/-

Антибіотик може спровокувати зростання грибів, що може у жінок викликати молочницю, у чоловіків свербіж ануса. А можливо і у жінок теж, якщо є схильність. Що робити? Боротися з грибами і застосовувати протигрибкові препарати.

Зазвичай, коли призначають антибіотики, разом з ними потрібно приймати протигрибковий препарат, наприклад, ністатин.

Відповів на питання: Squalus  
1 +/-

Не знаю, як щодо антибіотиків, не медик я, але мучився цим досить тривалий період. Не пам'ятаю вже як вийшло, але став користуватися маззю "целестодерм". Та й в анотації ця мазь застосовується при анальному свербінні. Мажу тільки тоді, коли з'являється свербіж тільки один раз. Зараз свербіж з'являється все рідше і рідше.

Відповів на питання: Accelerator  
1 +/-

Дійсно, ця сверблячка може бути пов'язаний з прийомом антибіотика, який, мабуть, викликає у вас таку алергічну реакцію. Є хороший засіб (для цього місця, мазь в тюбику продається в аптеці - "Кремген". Є до нього і інструкція, зауважу лише, що користуватися ним поспіль - не більше 5 днів.

Відповів на питання: Cycloid 
0 +/-

Або з наявністю паразитів. Ці гади виходять назовні, щоб відкласти яйця.

Відповів на питання: Manostatic