Чи може у дитини кал мати чорний колір від прийому ліків?



+7 +/-

На підвищення гемоглобіну !!!

Профіль користувача Conoly
Запитав: Conoly (рейтинг 5540) Категорія: Здоров'я

Відповідей: 5

2 +/-
Найкраща відповідь

Якщо ви приймаєте препарати заліза, а саме їх прописують для підвищення гемоглобіну зазвичай, то так, може. Кал забарвлюється в чорний колір, це нормальне явище. Просто все залізо, яке ви приймаєте, не засвоюється. Засвоюється рівно стільки, скільки потрібно. А все надлишки виходять, фарбуючи при цьому стілець в чорний колір.

Відповів на питання: Irritated  
2 +/-

Кал може мати чорний колір при тривалому прийомі ацетилсаліцилової кислоти. Також при прийомі препаратів заліза, препаратів що містять вісмут (застосовується при лікуванні желудочно_кішечном тракту) або активованого вугілля. Зазвичай це пишуть в побічні ефекти у препаратів. Також кал може бути чорним при прийомі дітей деяких продуктів, наприклад чорносливу, чорної смородини, чорниці, граната, буряка. Після скасування цих препаратів або продуктів кал встановлюватися протягом трьох днів

Відповів на питання: Mandala  
2 +/-

Kobozeva,

я не маю на меті Вас налякати, але все ж доповню інформацію попередніх авторів.

Будь ласка, не захоплюйтеся лікарськими препаратами, що підвищують гемоглобін крові. Їх тривалий або частий прийом може призвести до кишкових кровотеч.

У моїй родині був такий сумний досвід.

Відповів на питання: Consol 
0 +/-

Да може. Для повившенія гемоглібіна зазвичай приймають препарати заліза, а залізо може забарвлювати кал в темний колір. Це ні про що не говорить, не є небезпечним. Коли закінчите прийом заліза, все нормалізується. Приймають, як мінімум, 2 місяці, щоб був ефект. Якщо у дитини постійно низький гемоглобін, його потрібно обстежити у гематолога і з'ясовувати причину.

Відповів на питання: MARIVEL  
0 +/-

Для підвищення гемоглобіну зазвичай п'ють залізовмісні препарати (наприклад, феррум-лек). Від них кал і забарвлюється в чорний колір. Це в порядку речей. Такий ефект і в анотації до залізовмісних препаратів зазвичай вказується. І лікар повинен про це згадати, щоб пацієнт не лякався.

Відповів на питання: Shibaya