А скільки коштує ваша денна продуктовий кошик?



+6 +/-

Скільки в день грошей ви витрачаєте на продукти?

Профіль користувача Loosen Запитав: Loosen  (рейтинг 25478) Категорія: Бізнес

Відповідей: 7

3 +/-

Вартість продуктового кошика у всіх різна напевно. Залежить від кількості осіб в сім'ї. На харчування, все скаржаться, багато йде грошей. Деякі на роботі обідають, теж ціни в кафе кусаються. Я точно не можу сказати, але йду в магазин і залишаю за 500-1000 рублів, причому купую тільки найнеобхідніше, на день або два вистачає, але вічно щось забуваю і доводиться знову йти або дітей посилати. При відвідуванні супермаркетів люди викладають на покупки багато, може набирають запас на тиждень, якщо колись щодня відвідувати магазин. В місяць приблизно йде близько 15-25 тисяч рублів на трьох. Не вміємо економити. Купимо і лежить, одне і теж набридає. Смаки різні у всіх.

Відповів на питання: Smita   
3 +/-

Наша сім'я складається з 6 чоловік, 4 дітей і 2 дорослих. В день ми витрачаємо від 500 до 1000 рублів тільки на продукти. Причому основна частина грошей - це м'ясо-молочна продукція. Овочі (морква, картопля, буряк, капуста та ін) ми вирощуємо самі. Хліб випікаємо теж. Напівфабрикатами не користуємося. У літній період йде грошей менше - в городі овочі, ягоди, фрукти, хлопчаки риболовлею промишляють.

Відповів на питання: Sageness  
3 +/-

Складно підрахувати в день, адже багато продуктів купуються про запас. На трьох в місяць в середньому виходить 70000 тенге, це 13000 рублів або 200 доларів.

Тобто в день 2300 тенге або 430 рублів. Але це не рахуючи свят і незапланованих ласощів.)

А так середньостатистичний набір продуктів без особливої ​​вишуканості.

Відповів на питання: Muscled  
2 +/-

На сім'ю з 5 осіб ми щотижня замовляємо продуктів на 4 тисячі рублів.

Останній рік полюбили інтернет-магазин Spar.Удобно: не витрачається час, бензин і сили. Привезуть все в кращому вигляді. Дещо з замовлення залишається на "потім".

Плюс 2 рази в тиждень привозить молочну продукцію фермер (молоко, сир, урбеч, сметану) Це ще 2 тисячі. Плюс до цього щось на ринку купуємо, але не щотижня.

Крім того, є заготовки власного "рукотворчество".Оценіть Їх складно, тому що свої. Ділимо приблизно 6-7 тисяч на 7 днів. Виходить, що витрачаємо на харчування в день близько 1000р.

Ще забула: замовляємо воду бутілірованнную для кулера 2 рази в тиждень по 2 бутлі 20-літрові. Це 140р х 4 = 560р.

Відповів на питання: Perron  
1 +/-

У нас на двох йде 15000 в середньому, харчуємося на 90% будинку, може, тому витрачаємо не надто багато. Готую практично всі сама, рідко напівфабрикати, ковбаси або консерви купуємо, харчуємося рибою, курми, їмо багато фруктів і овочів - харчової екстрим залишився в молодості.

Відповів на питання: Stonebra   
1 +/-

Нас троє. Я, чоловік і дитина. В місяць на їжу ми витрачаємо 20 тис рублів. Якщо цю суму розділити на 30 днів (саме приблизно один місяць), то вийде, що в день ми витрачаємо 666 рублів. Але ми не ходимо в магазин кожен день. Зазвичай це два-три походи в тиждень.

Відповів на питання: Professionally  
1 +/-

Десь близько 1500 форинтів, це в місяць близько 180-200 USD.

Відповів на питання: Germinal