Що можна було зробити на 10 рублів в СРСР?



+3 +/-
Профіль користувача Indubitableness Запитав: Indubitableness  (рейтинг 14093) Категорія: Бізнес

Відповідей: 7

2 +/-
Найкраща відповідь

Я думаю, ви хочете порівняти 10 руб. СРСР з чимось з нашого часу? Це зробити складно. Можна було оплатити ЖКГ за місяць. Але тоді не було такої побутової техніки. Можна було тиждень харчуватися. Сміливо можна було зводити в кафе дівчину. Але сервіс і асортимент був значно гірше. А ось якщо взяти проїзд в метро, ​​то картина за якістю послуги виходить близька. За 10 руб. можна було проїхати в метро 200 раз. Зараз така кількість поїздок вам обійдеться в 10 000 руб. 10 руб. за часів СРСР - середня денна зарплата в промисловості. За царя денна зарплата робітника була 1.20-1.50 руб. Обід коштував 3 коп. У скільки діточок міг прогодувати тоді робітник. Ось таке кіно. Життя стає дорожче. І не зрозумієш чому. Прогрес її такою робить або політичний лад?

Відповів на питання: Moodiness  
2 +/-

"збагнути" на двох: купити 2 пляшки горілки, 2 пляшки пива, 2 пачки сигарет "космос", 1 кг мойви смаженої, буханку чорного хліба і залишиться 2 копійки для таксофона - зателефонувати, щоб прийшли за "дровами"!

Відповів на питання: Trusty 
2 +/-

дивись відповідь на фото:

А взагалі-то були Не тільки красиві гроші за назвою "червонець" , Але і надійний обмін на долар у фарцовщиків!

Відповів на питання: Elgar  
1 +/-

пам'ятаю віддавали за дитячий сад за місяць відвідування дитиною, харчування в школі коштувало за тиждень в школі правда не пам'ятаю з подовженого дня або без (я в початковій вчилася здавала)

якщо ковбаса коштувала докторська 3.20 - за кг скільки можна було її купити? 3 кг - цілих!

тістечка 22 копійки, комплексний обід в ресторані 3 рубля з копійками, пам'ятаю сік 3 копійки коштував, комунальна оплата зі світлом і газом - 3 рубля на місяць

в кіно ходили по 10 копійок вдень на мультики і фільми

Відповів на питання: Beeps  
1 +/-

Піти в ресторан і після його відвідин, виповзти звідти на четвереньках.

У 1988 році я на 10 рублів купила на ринку 4 тушки гусей і 2 - качок. Гуси коштували 1,1 руб за 1 кг, качки - 1,2 руб. Кур купувати не стала, вони були дорогі, по 1,6 руб за кг.

Відповів на питання: Defiance   
1 +/-

На десять рублів в СРСР можна було купити 50 буханок хліба, або 1000 коробок сірників, або 100 разів сходити в кінотеатр на дитяче кіно.

Для порівняння: зараз, для того, щоб купити 50 буханок хліба, буде потрібно приблизно 1000 рублів.

Відповів на питання: Salted  
1 +/-

Десять рублів були цілим багатством! Можна було протягом тижня харчуватися всією сім'єю, скажімо, з 3-5 чоловік, на ці гроші, не кажучи про те, що для деяких людей така сума становила близько третини зарплати.

Відповів на питання: Leadman