А я зараз не працюю кожен день. Тому перестала купувати продукти на місяць. Вигідніше купувати щотижня. Тим більш-щотижня в магазинах різні знижки!
Виходить дуже вигідно. Дивлюся знижки в інтернеті 0 і потім вибираю в якому магазині і що купувати.
Але завжди купую
-свинину Міраторг зазвичай упаковка 1 кг - для запікання. На вечерю і на бутерброди.
ну якось ось так по списку
Якщо Ви маєте на увазі одну себе, то список може бути менше, ніж список на сім'ю.
Якби я була одна, то на місяць купила б такі продукти: яйця 20 штук, 2 пачки молока, банку кави, пакет кукурудзяних пластівців на сніданок, 3 кг. огірків, а то і більше, 3 кг. помідорів, а то і більше, кріп, 2 вилочка капусти, якісь фрукти (яблука, черешню), 4 пачки йогурту, кефір, 4 курячих грудки, горбушу, шматочок сиру і пляшку червоного вина. Молоко для омлету і для додавання в каву. Курячі грудки відварювала б, а горбушу запекла б.
Якщо з сім'єю, то список набагато більше: макарони, спагетті, м'ясо, ковбаса, фрукти, овочі, риба для смаження, фарш, печінку, стегенця, фрукти, овочі, кетчуп, майонез, масло вершкове, олія, молоко, кефір, сир , сметана, печиво, цукерки. Може щось і упустила.
Доброго дня. Ви не написали суму. Але будемо відштовхуватися від необхідного. Я купую продукти раз на місяць. Спочатку я пишу меню. Мені так зручніше. Щоб не купити зайвого. Купую упаковку макаронів, рис, гречку, вівсянку. Беру курку, яку вдома обробляють. Беру свиней-яловичий Фарш. З нього роблю котлети, тефтелі, голубці. Купую рибу. Її ми смажимо, чоловік робить строганину. Масло рослинне беру флягою. Вершкове біле і шоколадне. Цукор, чай, кава. Сіль, спеції, топлене масло. Ще я беру борошно, так як мої люблять вареники, пельмені, пиріжки та млинці. Але тут я злукавила, так як мука у нас своя. Ми живемо в селі. Яйця купую. Овочі свої. Ось мабуть і все. Тобто відштовхуючись від того, що любить ваша сім'я ви скупіться. Може ви каші не їсте, тільки м'ясо і овочі? Тоді м'ясо беріть на місяць, відразу фасуйтп порційно. А овочі поступово брати
Всі люди різні, і у всіх різні смакові переваги. Наприклад мені на місяць потрібно дві пляшки соняшникової олії, а для кого-то це багато. Зате масла вершкового ми практично не їмо. А продукти я купую два дні через два дні, оскільки не ношу важкі сумки. Заварку для чаю купую не на місяць, а коли хочеться чогось новенького в сенсі чаю. Мед можу купити, а можу не купити.
Я купую продукти на тиждень, прдварітельного продумую меню і складаю список. Я беру овочі, фрукти, курку, рибу, м'ясо і якісь полуфабріати (пельмені або хінкалі) на екстрений випадок. Фарш не купую - сама роблю при необхідності. А так же крупи, пластівці в пачках, спагетті, чай. Молочні продутками купую поступово, протягом тижня. Готую для сім'ї раз на два дні.
Залишити відповідь