Припустимо, цукор продається по 750 грам (коштує 40 рублів за 750), а є по 1500 грам (коштує 75 рублів), виходить, що цукор по 750 грам дорожче, хоча відразу і не зрозумієш, що він насправді коштує не дешевше, а дорожче. У першому випадку виходить 55 рублів, а в другому-50 рублей.Неужелі не можна зробити по 1 кг? Чи можна щось пред'явити магазину, щоб виправили, а то якось неприємно, відчуття, що тебе накололи, переслідує.
Добавить комментарий