Як розрахувати вартість за кг.продукта якщо відома вага в грамах і ціна?



+3 +/-

Припустимо:

кава-75 гр. коштує 119 р. 30 коп.

Мал-800 гр.-коштує 25 рублів 65 коп.

245 гр. цукерок-варто 111 р. 45 коп.

ковбаса-400 гр.-153 руб. 85 коп.

згущене молоко-380 гр.-36 53 р. 10 коп.

Скільки кожен з цих продуктів харчування буде коштувати за 1 кг.?

Профіль користувача Negativity Запитав: Negativity  (рейтинг 12514) Категорія: Бізнес

Відповідей: 12

1 +/-
Найкраща відповідь

Оскільки, вага продуктів у нас вказано в грамах, то і 1 кілограм, записуємо, як 1000 грамів, тепер за допомогою пропорцій вважаємо (риска - це не мінус):

Кава: 75 гр - 119,30 руб = 1000 гр - х = 119,30 руб х 1000 грам / 75 гр = 1590,60 руб.

Мал: 800 гр - 25,65 руб = 1000 гр - х = 25,65 руб х 1000 грам / 800 гр = 32,06 руб.

цукерки: 245 гр - 111,45 руб = 1000 гр - х = 111,45 руб х 1000 грам / 245 гр = 454,90 руб.

ковбаса: 400 гр - 153,85 руб = 1000 гр - х = 153,85 руб х 1000 грам / 400 гр = 384,63 руб.

Згущене молоко: 380 гр - 53,10 руб = 1000 гр - х = 53,10 руб х 1000 грам / 380 гр = 139,74 руб.

Відповів на питання: Dried  
2 +/-

Для того, щоб дізнатися, скільки коштує 1 кг потрібно ціну товару вагового розділити на грами його в упаковці.

Коли ми розділимо, то дізнаємося, скільки коштує грам товару (продукту), адже в 1 кг 1000 грамів.

Потрібно отриману суму помножити на 1000.

приклад:

спочатку ми розділили ціну 75-ти грамової кави на його вартість:

і отримали

тепер останнє число помножимо на 1000 і отримаємо кінцеву суму, тобто вартість 1 кг (1000 гр.).

Так як в поясненні до питання було запропоновано порахувати ціну за кілограм інших товарів, то автор кращої відповіді на нього вже відповів (відповідь найперший, він із зеленою стрічкою).

Відповів на питання: Beltline  
1 +/-

Останнім часом це питання придбав як ніколи актуальними. Прагнучи продати товар, багато виробників прагнуть зробити інформацію про вартість кілограма продукту не настільки явною. Для цього вони вдаються до своїх меленьким хитрощів. З одного боку, завдання визначення вартість кілограма продукту досить проста. На етикетці стоїть вага в кілограмах. На ціннику - ціна в рублях. Варто тільки взяти ціну і поділити на вагу в кілограмах, як ви отримаєте ціну в рублях за кілограм. Однак, зверніть увагу ось на що. Ви берете, наприклад, упаковку рису. Ціну ви знаєте напам'ять і думаєте, що вам його продали як завжди за ціною 48 рублів. Прийшовши додому ви виявите, що пачка стала важити не кілограм, як раніше а тільки 800 грамів. Тобто, фактична ціна склала 48: 0,8 = 60 рублів за кілограм. Уважно дивіться на вагу упаковки.

Відповів на питання: Mundanely   
1 +/-

В даному випадку я б зробила так:

1) визначила б скільки коштує 1 грам продукту. Для цього необхідно ціну розділити на вагу.

2) визначила б скільки буде коштувати кілограм. Тобто вартість 1 грама множимо на 1000.

КАВА 119,3 / 75 * 1000 = 1590,7 руб.

МАЛ 25,65 / 800 * 1000 = 32,06 руб.

ЦУКЕРКИ 111,45 / 245 * 1000 = 454,9 руб.

КОЛБАСА 153,85 / 400 * 1000 = 384,6 руб.

ЗГУЩЕНЕ МОЛОКО 53,1 / 380 * 1000 = 139,7 руб.

Відповів на питання: Norris  
1 +/-

В даному випадку почнемо з того, що в одному кілограмі 1000 грамів. Значить розрахунок можна зробити наступним чином:

1) Для кави = 119,3 * 1000/75 = 1590,6 руб за кілограм;

2) Для рису = 25,65 * 1000/800 = 32,06 руб за кілограм;

3) Для цукерок = 111,45 * 1000/245 = 454,9 руб за кілограм;

4) Для ковбаси = 153,5 * 1000/400 = 384,63 руб за кілограм;

5) Для згущеного молока = 53,1 * 1000/380 = 139,74 руб за кілограм.

Відповів на питання: Cyndi  
1 +/-

Ділите вартість на вагу який є і множте на 1000 грам. Виглядає так - кава-75 гр. коштує 119 р. 30 коп. 119,30 ділимо на 75 і множимо на 1000, виходить ціна за кілограм кави 1590 рублів 66 копійок.

Відповів на питання: Antunes 
0 +/-

Розрахувати вартість за 1 кг нам допоможе проста арифметика:

кава-75 гр. за умовою коштує 119 р. 30 коп. -

75 - 119,30

1000 - Х

Х = 1000 * 119,30 / 75 = 1590,7 руб.

рис-800 гр.- за умовою коштує 25 рублів 65 коп. Х = 1000 * 25, 65/800 =

32,06 руб.

245 гр. цукерок- за умовою варто 111 р. 45 коп. Х = 1000 * 111,45 / 245 = 454,9 руб.

ковбаса-400 гр.- за умовою коштує 153 руб. 85 коп. Х = 1000 * 153,85 / 400 = 384,6 руб.

згущене молоко-за умовою 380 гр.-36 53 р. 10 коп. Х = 1000 * 53,10 / 380 = 139,7 руб.

Відповів на питання: Cagatay  
0 +/-

Ну вважати легше рівними цифрами та й розраховувати зручніше, коли знаєш, скільки коштує сто грам продукту. Тому поділіть цю вартість на даний вага. І це буде сто грам, а потім дізнаєтеся вартість десяти таких частин і це буде кілограм. Наприклад, банку згущеного молока за вказаною ціною буде коштувати 139,7 рублів, хоча копійки я не вважаю.

Відповів на питання: Assman  
0 +/-

Для того, щоб порахувати, скільки ж коштуватиме 1 кг продукту, нам необхідно вартість продукту за кг необхідно одиницю поділити на вагу і помножити на ціну. Значить отримаємо такі дані:

1590,7 руб. кава

32,06 руб. Мал

454,9 руб. цукерки

384,6 руб. ковбаса

139,7 руб. згущене молоко

Відповів на питання: Collins 
0 +/-

Якщо потрібно порахувати, скільки ж коштуватиме 1 кілограм продукту, треба ціну товару помножити на його вагу. Ваговій шматок 400 грам ковбаси вартістю 153,85 руб. пр підрахунку буде стоїть за 1 кг 384,6 руб.

Відповів на питання: Dockter 
0 +/-

можна робити швидше

кава 119.3: 0.075 = 1590.7

рис 25.65: 0.8 = 32.06

цукерок 111.45: 0.245 = 454.9

ковбаса 153.85: 0.4 = 384.6

згущене молоко 53.1: 0.38 = 139.7

Відповів на питання: Sternites  
0 +/-

Ціна за кг = 1 ділимо на вагу в кг і множимо на ціну

приклад:

Ціна кави за кг = 1 \ 0,075x119,3 = ....

Ціна рису за кг = 1 \ 0,8x25.65 = ....

і так далі...

Відповів на питання: Sergio